» جنس پاکت جاروبرقی از چیست؟

ببشتر پاکت های جاروبرقی که تو بازار هست از یک پارچه ی نسبتا نازک درست شده که خوب گرد و غبار رو نگه نمیداره و باعث پراکنده شدن گرد و غبار زیاد موقع کار کردن جاروبرقی میشه خصوصا در مناطقی که گرد و غبار زیاد هست . کیسه های ضخیم و مرغوب هم بسیار گران هست . همانطور که می دانید پاکت جاروبرقی به دو نوع دائمی و یکبار مصرف تقسیم می شود که در این مقاله می خواهیم درباره جنس انواع پاکت جاروبرقی و اینکه جنس پاکت جاروبرقی از چیست؟ برای شما مطالب جدیدی را بیان کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید:

جنس کیسه جاروبرقی از چیست؟

پاکت جاروبرقی در بازار امروز به دو دسته‌ی پاکت‌های دائمی یا مادام العمر و یکبار مصرف تقسیم می‌شوند که از جنس های مختلفی ساخته شده اند در ادامه به بیان جنس هریک از این پاکت ها می پردازیم:


جنس پاکت دائمی جاروبرقی

برخی از مدل‌های جاروبرقی می‌باشند که دارای کیسه‌های دائمی از جنس پارچه فیلتری بوده و باید توجه داشت که هر بار پس از پر شدن باید تخلیه شوند و مجددا در جای خود قرار گیرند و مورد استفاده قرار گیرند . انجام فرایند تخلیه این مدل کیسه‌ها کار بسیار راحتی نیست.

جنس پاکت جاروبرقی از چیست؟

جنس پاکت جاروبرقی یکبار مصرف

پاکت‌های یکبار مصرف دارای جنس مرغوب و باکیفیتی بوده و همچنین دارای درپوش ( اهمیت این ویژگی وقتی مشخص می‌شود که شما می‌خواهید پاکت پر شده را از جاروبرقی برداشته و دور بیاندازید ، با این ویژگی به راحتی درپوش کیسه را بسته و با اطمینان به اینکه چیزی از درون کیسه بیرون نمی‌ریزد به مکان تعبیه شده انتقال دهید ) و مجهز به سیستم فیلتراسیون نیز می‌باشند .


جنس پاکت جاروبرقی هپا

جنس این نوع پاکت ها الیاف ضد حساسیت می باشد.پاکت جاروبرقی هپا HEPA برای به حداقل رساندن گرد و غبار ، شوره سر و سایر حساسیت های متداول در خانه هایی که مردم از آلرژی و شرایط تنفسی رنج می برند توصیه می شود. این واقعیت که یک فیلتر یا کیسه می گوید “HEPA” ، به معنای واقعی بودن عملکرد HEPA است . یک فیلتر از جنس مواد پلیمری و الیاف ویژه را تصویر کنید که منافذ بسیاری داشته و ذرات معلق بالاتر از 0.03 میکرون قادر به عبور از این منافذ نباشند.

این تعریف ساده‌ای از ساختار و عملکرد پاکت جاروبرقی هپاست؛ اما اگر یک ورق یا لایه از این فیلتر در یک دستگاه قراربگیرد، به دلیل سطح تماس بسیار ناچیز، میزان هوای تصفیه‌شده بسیار کم می‌شود و همچنین منافذ خیلی زود به‌وسیله گرد و غبار مسدود میشوند و حتما باید فیلتر را تعویض کرد.


جنس پاکت جاروبرقی آی.پی

یکی از معروف ترین انواع پاکت جاروبرقی ، پاکت های آی.پی هستند . به نظر می رسد که از جنسی مانند پارچه ساخته شده اند ، اما به هرحال باید بدانید که یک بار مصرف هستند. از ویژگی های دیگر آنها میتوان به بهداشتی بودن شان اشاره کرد. هیچ میکروبی نمیتواند به آنها نفوذ کند.


جنس پاکت جاروبرقی آنتی باکتریال

پاکت های جاروبرقی در دو نوع دائم و یکبار مصرف در بازار بنام پاکت های آنتی باکتریال موجود می باشد که باعث عدم انتشار آلودگی های ذرات گرد و غبار و عدم حساسیت می شود و بسیار بهداشتی می باشند و محافظ محیط زیست شناخته شده اند. پاکت جاروبرقی هپا و آنتی باکتریال از نوع دائم از بهترین و مرغوب ترین پارچه در چند لایه ساخته شده است که هیچ گرد و غباری از محفظه آن به بیرون پخش نمی شود و بسیار بهداشتی می باشد همچنین پاکت های یکبار مصرف آنتی باکتریال موجود می باشد که از باکیفیت ترین کاغذها در 5 لایه ساخته شده است که باعث عدم ایجاد حساسیت و آلرژی می شود و استفاده از آن بسیار راحت و آسان می باشد. فقط باید دقت داشته باشید که در خرید پاکت های جاروبرقی آنتی باکتریال از نوع دستگاه جاروبرقی خود غافل نشوید.


پاکت جارو برقی استاندارد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

پاکت جاروبرقی استاندارد دارای فواید بسیار زیادب است که در این بخش برخی از آنها را بیان خواهیم کرد.

پاکت جاروبرقی به صـورت ۵ لایه بوده و باعث می گردد ذرات معلق، گرد و غبار و سـایر آلـودگی ها از پاکت جاروبرقی عبـور نکرده و از گردش این ذرات که باعـث ایجاد بیمـاری و حساسیت های گوناگون میگردد در منزل و محـل کار جلوگـیری نماید و محیطـی مناسـب برای شـما و فرزندانتان فراهم می نماید .

بعلـت اینکـه در اتصـال لایه هـای مخـتلف برخـلاف سـایر پاکتـهای کاغـذی از هیچگونه چسـبی استفاده نمی شـود ( با استفاده از سیسـتم روز دنیا لمینت می‌شود) منافذ فیلـتر براحتی مسـدود نگردیده و در حجم ثابت در مقایسه با پاکت جاروبرقی امکان جذب گرد و غبار بیشتری را داشته و در نتیجه تعـداد مصـرف پاکت جاروبرقی نسـبت به کاغذی کاهش میابد. و همچنین بدلیل عدم ایجاد مقاومت نابرابر امکان پاره شدن این پاکت ها در دستگاه جاروبرقی منتفی گردیده و از نفوذ آلودگی به داخل دستگاه و صدمه به آن جلوگیری می نماید.

استفاده از سیستم پیشرفته در لمینت لایه هایپاکت جاروبرقی باعث می شود در هنگام بکارگیری فشار کمتری به موتور جاروبرقـی وارد گردد و طـول عمـر جاروبرقی افزایش یابد.


پاکت جاروبرقی چگونه از گسترش باکتری و ویروس جلوگیری میکند؟

گرد و غبار خانگی می تواند طیف گسترده ای از محتوای میکروبی ، از جمله اندوتوکسین ها را شامل شود . پاکت های جاروبرقی آنتی باکتریال یک خلاء مهم در مقابل انشارباکتری ها ، اندوتوکسینها و آلرژن ها باشند. انتشار و ذرات معلق در هوا از گرد و غبار در هنگام استفاده از دستگاه جاروبرقی که پاکت معمولی دارد به طور بالقوه مي تواند سالمونلا را گسترش دهد و سایر باکتریها از جمله Clostridium botulinum. انتشار این گرد و غبارها در محیط می تواند منبعی از عفونت دستگاه گوارش در محیط خانه باشد و میکروب های مسبب جمع آوری شده در هنگام تمیز کردن می توانند درپاکت های معمولی پر از گرد و غبار در طی دوره های طولانی زنده بمانند . اما با استفاده از پاکت های آنتی باکتریال که ضد میکروب و ضد حسایت می باشند تمامی این موارد گفته شده حذف می شوند و دیگر جای نگرانی نیست و می توانی با خیال آسوده به نظافت منزل خود بپردازید و محیطی کاملا بهداشتی و عاری از هرگونه میکروب و آلرژین ها داشته باشید.

با استنشاق و تنفس هوای آلوده شده با ذرات گرد وغبار موجود از جاروبرقی هایی که در آنها از پاکت های جاروبرقی معولی استفاده شده است دستگاه تنفب به مرور زمان دچار مشکل شده است و باعث بیماریهایی نظیز آلرژی و آسم می شود. حال افرادی که در خانه خود نوزاد یا کودکی را دارند این خطر و استنشاق این میکروب های سمی برای این افراد هزار برابر خطرناک می باشد و باعث تنگی نفس و آلوده ساختن دستگاه تنفس کودکان و در بسیاری موارد باعث خفگی می باشد.


پاکت جاروبرقی از کجا بخرم؟

برای خرید پاکت جاروبرقی مناسب دستگاه خود با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت کافی است به فروشگاه اینترنتی توتک مرکز فروش انواع پاکت جاروبرقی مراجعه کنید. برای استعلام قیمت و یا در صورت داشتن هرگونه سوال در ارتباط با خرید پاکت جاروبرقی مناسب می­توانید از مشاوره رایگان کارشناسان فروش توتک بهره مند شوید. با خرید آنلاین پاکت جاروبرقی تجربه نویی خواهید داشت که دیگر حاضر به خرید حضوری نخواهید شد.


فرم ارسال نظر  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


میزان بلاگ سرویس وبلاگدهی حقوقی ویژه وکلا و حقوقدانان میزان بلاگ سرویس وبلاگدهی حقوقی ویژه وکلا و حقوقدانان مشاهده