» همه چیز درباره فنگ شویی

فنگ شویی چیست ؟ مفهوم فنگ شویی از ابتدا با ما انسان ها همراه بوده است. زمانی را در نظر بگیرید که انسان های اولیه روی کره زمین بدون داشتن خانه و مأمن زندگی می کردند و از دست عوامل طبیعی در امان نبودند و به زندگی غارنشینی روی آوردند تا حس امنیت و آرامش را در آنجا تجربه کنند. چینیان باستان لغتی داشتند تحت این مفهوم که سرت را بالا بگیر و به آسمان نگاه کن و سرت را پایین بیاور و به محیط اطرافت بنگر! این مفهوم نشان می دهد که زندگی ما متاثر از نیروهای آسمان و نیروهایی است که روی زمین موجود است. اگر خواهان تغییرات بزرگ و مثبت در زندگی خود هستید حتما از مشاوره فنگ شویی استفاده کنید.

فنگ شویی چیست؟

این روزها قطعا اصطلاح فنگ شویی به گوش همه مان خورده است که عده ای فکر می کنند با جا به جایی اشیا و وسایل منزل ثروت به طرفشان سرازیر می شود. گاهی وارد محیطی می شویم و حس می کنیم هوای اتاق یا محیط گرفته است و حس ناخوشایندی به ما منتقل می شود. اولین کاری که دلمان می خواهد انجام دهیم یا انجام می دهیم این است که پرده های اتاق را بکشیم. باید بدانید که این عمل یک قدم کوچک در راستای فنگ شویی است.

فنگ شویی در راستای تلاش برای ایجاد تعادل در زندگی ما مفهوم پیدا می کند.در این بین ما انسان ها انرژی های زمین و آسمان را به هم وصل می کنیم و تعادل را به زندگی خود دعوت می کنیم.


 با فنگ شویی کرونا را شکست دهید!

فنگ شویی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری روی حال خوب خودمان است. در شرایط کرونایی که وقت بیشتری را در خانه می گذرانیم دیوار، مبل، پرده ها و … بیشتر در دید ما قرار دارند و از نظر روان شناسی روی روان ما تاثیر خواهند گذاشت. با رعایت اصول فنگ شویی در این ایام به حس و حال بهتر خودمان کمک می کنیم و رخوت و افسردگی را از خودمان دور می کنیم. در نتیجه قوای بدنی ما تقویت می شود و میزبان مهمان ناخوانده نخواهد شد.


تاثیر فنگ شویی در زندگی بشریت چیست؟!

 همه ما انسان ها در محیط زندگی و کار خود حس و حال مختلفی داریم. گاهی با دیدن دکور یک خانه حس خفگی پیدا می کنیم یا با دیزاین دفتر کار حس می کنیم در اینجا می شود شکوفا شد. همه این ها تاثیر محیط و پیرامون در روان ماست. با فنگ شویی در تلاش هستیم تا تعادل میان همه اجزا را برای رسیدن به آرامش و زندگی بهتر حفظ کنیم.

فنگ شویی معتقد است اگر در کسب و کارمان دچار مشکل شویم این مشکل به روحیه ما نیز صدمه وارد می کند و این آسیب زندگی ما را مختل می کند و نمی توانیم با ذهنی باز کار کنیم و به روال عادی زندگی کنیم. در این صورت جامعه با یک بی تعادلی و بی نظمی رو به رو می شود.

به همین خاطر فنگ شویی معتقد است محیط پیرامون ما آماده برقراری ارتباط با ما هستند اگر که ما نیز آماده برقرای رابطه باشیم.


چرا فنگ شویی محبوب شده است؟

فنگ شویی نیامده است که بگویید سبک زندگی شما استباه است. اتفاقا فنگ شویی با احترام به سلیقه شما، سعی می کند در فضایی که می پسندید به شما کمک کند بیشتر از زندگی و اطراف خود انرژی دریافت کنید و لذت ببرید. فنگ شویی می گوید چیدمان خانه تان را طوری بچینیدکه بالاترین حد انرژی را دریافت کنید.


برای فنگ شویی از کجا شروع کنیم؟

وقتی وارد اتاقی با چیدمان منظم ولی شلوغ می شویم حس خوبی به محیط نداریم اما زمانی را تصور کنید که وارد اتاقی با دکور خلوت و نامنظم می شویم چه حسی دارید؟ در حالت دوم با اینکه محیط نامنظم است اما حس بهتری داریم. جالب است بدانید مهم ترین و اولین اصل در فنگ شویی اصل خلوت کردن است. هرچقدر که بتوانید محیط اطراف خود را خلوت تر کنید؛ انرژی بهتر درآن جریان دارد.

بنابراین شما از هر زمان و هر کجای خانه یا محل کارتان که بخواهید می توانید شروع کنید. از کشوی لباس ها که پر است از لباس هایی که سالی یکبار هم مورد استفاده قرار نمی گیرند. تا میز کارتان که پر شده از کاغذها و خودکارهای بی مصرف. حتی به شما پیشنهاد می کنیم از ذهنتان شروع کنید و نگرانی ها و استرس هایی که سالهاست بیهوده با خود همراه دارید را از یاد ببرید. قصد ما این نیست که دچار توهم شوید اما برای شروع نیاز است اندکی با دید مثبت به همه چیز نگاه کنید. تمرکز پیدا کنید و روزهای بهتری را تجربه کنید.


چیدمان منزل با توجه به قوانین فنگ شویی

فنگ شویی به همه ابعاد زندگی می پردازد و تاثیرش نیز در همه ابعاد زندگی قابل دیدن است. بنابر قوانین فنگ شویی بهترین حالت جریان انرژی در محیط، شکل مربعی یا مستطیلی آن است. هرچقدر خانه شما، شکل مربعی داشته باشید حس و حال بهتری در آن جریان خواهد داشت. در مقابل خانه هایی که دارای راه رو های باریک و تاریک هستند، از نگاه قوانین نگ شویی محیط مناسبی برای دریافت انرژی های عالی نیستند.


8قانون فنگ شویی که باید رعایت کنید!

قانون اول فنگ شویی

آب در خانه انرژی مثبت را جذب می کند. بنابراین بهتر است تنگ ماهی، آکواریومی کوچک یا حتی گلی که در آب رشد می کند را در محیط خانه خود داشته باشید تا انرژی مثبت را در محیط تان حفظ کند.


قانون دوم فنگ شویی

از قرار دادن لوازمی مثل حوله و مسواک در محیط دست شویی و حمام خودداری کنید. زیرا انرژی های منفی را جذب می کنند و شما از این وسایل برای خشک کردن و مسواک کشیدن استفاده می کنید. در صورتیکه جای مناسبی برای این و.سایل ندارید آنها را در کمد یا محیطی بسته قرار دهید یا از مسواک ها در پوش دار استفاده کنید.


قانون سوم فنگ شویی

کفش های اعضای خانه را پشت در و جلوی مکان ورودی قرار ندهید. هنگامی در خانه باز می شود هوا وارد خانه می شود که در صورتیکه کفش ها پشت در باشند، هوای آزاد با بوی بد کفش همراه می شود و حس و حال رخوت را به درون خانه می آورند.


قانون چهارم فنگشویی

از عناصر طبیعی مثل گل، چوب و سنگ در چیدمان فنگ شویی استفاده کنید. استفاده از گیاهان طبیعی انرژی زیادی را به اعضای خانواده تزریق می کنند اما دقت کنید که گل های مصنوعی را از چیدمان منزل خود دور کنید چون مثل گیاهان طبیعی انرژی مثبت ایجاد نمی کنند.


قانون پنجم فنگ شویی

در فنگ شویی چیدمان، جای تلویزیون در اتاق خواب نیست. اما اگر عادت دارید قبل خواب تلویزیون ببینید بهتر است بعد خاموش کردن تلویزیون روی آن را با پوششی پلاستیکی بپوشانید. حتما از پوششی با جنس پلاستیک استفاده کنید زیرا جنس های دیگر با چیدمان اتاق خواب مغایرت دارد.


قانون ششم فنگ شویی

به محل قرار گیری آینه ها دقت کنید. آینه ها نباید اجاق گاز، سرویس بهداشتی و آشپزخانه را نشان دهد. البته قرار دادن آینه بالای میز نهار خوری سمبل برکت است. نکته خیلی مهم اینکه از آینه کاری سقف اتاق خواب خود اجتناب کنید.


قانون هفتم فنگ شویی

در فنگ شویی اصل بر این است که از قرارگیری میزناهارخوری و سرویس بهداشتی و حمام بر حذر باشیم. استفاده از میزهای گرد و بیضی نیز توضیه می شود هر چند که میز های مربع یا مستطیل شکل محبوبیت بیشتری دارند. در نهایت اگر از میزهای مربعی یا مستطیل شکل استفاده می کنید چهارگوشه آن را با ربان قرمز ببندید تا انرژی منفی را به خود جذب کند.


قانون هشتم در فنگ شویی

نمک انرژی منفی را جذب می کند و توصیه می شود در کنار پنجره سرویس بهداشتی یک کاسه نمک تصفیه نشده قرار دهید و ماهی یکبار آن را بشورید. بهتر است سالی یکبار این نمک را تعویض کنید.

تمام سعی فنگ شویی بر این است که محیطی فراهم کند تا بتوانیم با حس و حالی بهتر و انرژی بیشتر به زندگی خود بپردازیم. تاثیر قوانین فنگ شویی بر هیچ کس پوشیده نیست. اما اگر در این مورد تردید دارید می توانید با شرکت در دوره با آشنایی با اصول و قوانین فنگ شویی، اطمینان حاصل کنید.


فرم ارسال نظر  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان مشاهده